הצוות שלנו

מעבר למקצועיות ולניסיון הרב שמאפיין את הצוות שלנו, חשובות לנו התכונות האנושיות של כל אחד ואחד מהם. האהבה לילדים, הרגישות לצרכים שלהם והיכולת לתקשר איתם הם המאפיינים העיקריים של כל אחד מעובדי מיחא ירושלים.

במיחא עובדים כ-40 אנשי מקצוע  מתחומים שונים. העבודה הרב צוותית וההסתכלות הרחבה על הילד מאפשרים לנו לקדם את הילד בתחומים רבים, ולהיות כמו משפחה גדולה, מחבקת ומקדמת 🙂

 

orly  אורלי, המזכירה המקסימה שלנו, תקבל אתכם תמיד בחיוך.
etty אתי זהר, מנהלת  מיחא ירושלים.

 

Ofra עפרה וקס, קלינאית תקשורת. עובדת 21 שנים במיחא.
1383216_663008440397453_442772778_n אפרת גולן, קלינאית תקשורת. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך ותואר ראשון בהפרעות בתקשורת. עבדה שמונה שנים באבחון ובטיפול בקשיי שפה והיגוי אצל ילדים בגיל הרך במכון להתפתחות הילד, וכן תינוקות ופעוטות עם איחור התפתחותי כללי.
 לירון, מרפאה בעיסוק.

כל רגע של לירון במיחא הוא רגע של חוויה ולמידה עבור הילדים והצוות. ליד הטיפולים הקבוצתיים ןהפרטניים שהיא מעבירה באנרגיות מדהימות, עם אהבה ושמחה אינסופית, היא מדריכה את הצוות, מעבירה השתלמויות, ודואגת לסביבה של מיחא שתהיה מגרה ומפתחת עבור ילדי מיחא בכל רגע!

נעמה, גננת גן מיתרים

העבודה של נעמה לילדים נעשית באהבה גדולה ובסבלנות רבה. ההקשבה לצורך של כל ילד, ההקפדה על ההדרכות של הצוות הפרא רפואי מובילה לתוצאות מדהימות אצל הילדים.

hagit2 חגית, מטפלת בתנועה.

"אני אוהבת לראות את ההתפתחות של הילדים, אוהבת את האווירה המיוחדת של צוות רב מקצועי ודו לשוני."

מיה מיה, רכזת טיפול ועובדת סוציאלית.

"אני אוהבת את האווירה הנעימה, את השיתוף פעולה עם הצוות הרב תחומי, האכפתיות של כולם מהילדים והחתירה למקצועית ורגישות והשאיפה למצוינות."

תמי תמי הרבסט.

"אני אוהבת במיחא את העבודה עם הילדים, המפגשים השירים והסיפורים. זו השנה הראשונה שלי במיחא, בכל בוקר אני מגיעה לגן לפגוש את הילדים ורואה אותם גדלים ומתפתחים עם הזמן."

DSC_0274 אתי כהן

"אני פה כבר שש שנים, אני אוהבת את הילדים המקסימים!"

DSC_0276 טל – בת שירות.

"אני אוהבת במיחא את הילדים המתוקים ואת העבודה עם הצוות. כשאני בגן אני מרגישה כמו במשפחה."

בתאל בת אל – בת שירות.

"אני אוהבת במיחא את הילדים והצוות, הטיולים והמשחקים המשותפים עם הילדים."

image001 אלעד שנבל – מדריך ריתמיקה

"אני אוהב את הילדים,את האווירה וההשקעה בילדים."